У домаПродуктиРезисториЧрез резистори за дупкиROX50080M0FHF5
ROX50080M0FHF5 Image
Изображенията са само за справка Вижте спецификациите на продукта
ROX50080M0FHF5
Mfr# ROX50080M0FHF5
Mfr. Dale / Vishay
описание RES 80M OHM 1% 16W AXIAL
Статус на RoHs
Повече информация Обърнете се повече за Vishay Dale ROX50080M0FHF5
Информационни листове 1.ROX50080M0FHF5.pdf
  2.ROX50080M0FHF5.pdf
описание
  • В наличност:0 pcs
  • На поръчка:0 pcs
  • минимум:1 pcs
  • Комбинации:1 pcs
  • Фабрично време за изпълнение::Call
Използвайте по-долу формуляр, за да изпратите заявка за оферта
*количество
*ЧАСТ №
*Електронна поща
*име за контакт
*телефон
*Компания
съобщение
Номер на частта ROX50080M0FHF5
Производител Dale / Vishay
Информационни листове 1.ROX50080M0FHF5.pdf 2.ROX50080M0FHF5.pdf
Пътуване ±1%
Издръжливост на опън Metal Oxide Film
Други имена Obsolete
Минимално напречно сечение на ядрото (Amin) mm² Axial
Обхват на измерване 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Диаметър на обектива 2
Възстановен е голям диаметър 80 MOhms
Цвят на светодиода ROX
импеданс -55°C ~ 230°C
ESD защита Axial
Ток - катод ±50ppm/°C
Медни портове Flame Proof, High Voltage, Safety
Тип контакт 16W