У домаПродуктиКондензаториТантал - полимерни кондензаториT540D337M2R5BH87057610
T540D337M2R5BH87057610 Image
Изображенията са само за справка Вижте спецификациите на продукта
T540D337M2R5BH87057610
Mfr# T540D337M2R5BH87057610
Mfr. KEMET
описание CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Статус на RoHs RoHS несъответстваща на изискванията
Повече информация Обърнете се повече за KEMET T540D337M2R5BH87057610
Информационни листове 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf
  2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
описание
  • В наличност:0 pcs
  • На поръчка:0 pcs
  • минимум:1 pcs
  • Комбинации:1 pcs
  • Фабрично време за изпълнение::Call
Използвайте по-долу формуляр, за да изпратите заявка за оферта
*количество
*ЧАСТ №
*Електронна поща
*име за контакт
*телефон
*Компания
съобщение
Производител KEMET
Информационни листове 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf 2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
Напрежение - DC обратна (Vr) (макс.) 2.5 V
Пътуване ±20%
Съвет - Тип D
технология Surface Mount
Включена лента Molded
Други имена Active
Минимално напречно сечение на ядрото (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Обхват на измерване 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
Цвят на светодиода KO-CAP® T540
импеданс -55°C ~ 125°C
Формат на данните 40mOhm @ 100kHz
Ток - изход (Тип) -
Медни портове High Reliability
Контакт Време 330 µF
Клас код 0.122' (3.10mm)
Скорост на картата 2000 Hrs @ 125°C