У домаПродуктиИндуктори, намотки, дроселиФиксирани индукториFDSD0630-H-5R6M=P3
FDSD0630-H-5R6M=P3 Image
Изображенията са само за справка Вижте спецификациите на продукта
FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr# FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr. Murata Electronics
описание FIXED IND 5.6UH 4.2A 46 MOHM SMD
Статус на RoHs
Повече информация Обърнете се повече за Murata Electronics FDSD0630-H-5R6M=P3
Информационни листове 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
описание
  • В наличност:0 pcs
  • На поръчка:0 pcs
  • минимум:1 pcs
  • Комбинации:1 pcs
  • Фабрично време за изпълнение::Call
Използвайте по-долу формуляр, за да изпратите заявка за оферта
*количество
*ЧАСТ №
*Електронна поща
*име за контакт
*телефон
*Компания
съобщение
Производител Murata Electronics
Информационни листове 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
Пътуване ±20%
технология Surface Mount
Включена лента Drum Core, Wirewound
Резолюция на стъпки 100 kHz
Други имена Last Time Buy
Брой на портовете -
шум 5.6 µH
Минимално напречно сечение на ядрото (Amin) mm² Nonstandard
Обхват на измерване 0.276' L x 0.260' W (7.00mm x 6.60mm)
Цвят на светодиода FDSD0630
импеданс -
ESD защита -
Диаметър - външен, неразширен Shielded
Текущо - тъмно (Тип) Metal
Тип кабел 46mOhm Max
Формуляр за връзка -
Клас код 0.118' (3.00mm)